AKTUALNOŚCI

W dniach od 26 lutego do 2 marca 2018 odbędą się zapisy uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły do klasy I. Zgłoszenie oraz stosowne załączniki będą dostępne do pobrania w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Rekrutacja"

Ferie zimowe trwają od 12 do 25 lutego 2018 r. włącznie.

Autobus szkolny dowozi uczniów tylko na pierwszą lekcję. Odwóz o 13.40, 14.40 i 15.35.

HURA!!!! Mamy rekord!!!
Nasza fantastyczna ekipa wolontariuszy zebrała na WOŚP w tym roku -
33 941,96 zł!!!!
Czas na podsumowanie:
najmłodszy wolontariusz ma 5 lat
najwięcej do puszki zebrała Asia Kapel
zbierało 67 wolontariuszy
na licytacji w szkole zebraliśmy 2154,91zł
Było fantastycznie, bo byliśmy wszyscy razem!
Dziękujemy wolontariuszom za kwestę, harcerzom, że byliście jak zwykle z nami i fantastycznym rodzicom za zaangażowanie, dary na licytacje i wsparcie- zawsze możemy na Was liczyć.
opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu "Pomagamy"

Podział godzin na rok szkolny 2017/2018 - drugie półrocze

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018 (do pobrania plik pdf)

Kalendarz pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018 (do pobrania plik pdf)

Informujemy, że szkoła zapewnia wszystkim uczniom podręczniki za wyjątkiem podręczników do religii, które należy zakupić indywidualnie.
Wykaz podręczników znajduje się poniżej w pliku pdf.

Wykaz podręczników do religii (do pobrania)

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, prosimy wszystkich rodziców o korzystanie z parkingu pod zamkiem i nie wjeżdżanie na teren szkoły. Będziemy wdzięczni za respektowanie znaku umieszczonego przy wjeździe.

PODZIĘKOWANIA

WSZYSTKIM DZIECIOM, MŁODZIEŻY, A TAKŻE RODZICOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OGROMNE WSPARCIE WE WSZYSTKICH AKCJACH CHARYTATYWNYCH PRZEPROWADZONYCH W NASZEJ SZKOLE
I POZA NIą.

DZIĘKUJEMY!!!
M.Kruczek
A. Bełzowska A. Kamińska

Wolontariusze z Korzkwi konstytuują swoją działalność

Od kilku lat młodzi ludzie o wielkich sercach zarażali innych swoją energią i angażowali się w pomaganie wszystkim potrzebującym. Od 14 stycznia 2014 roku mogą to robić systemowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami: za aprobatą Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Korzkwi powstał

KLUB WOLONTARIATU POMAGAMY.

Mogą się do niego zapisać za zgodą rodziców chętni uczniowie z klasy 6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. O szczegółach poinformujemy na najbliższych zebraniach klasowych. Wszystkie dokumenty dostępne będą w gabinecie psychologa od dnia 29 stycznia. Pomagamy!

Anna Sawczuk
Anna Bełzowska