ANKIETA DLA RODZICÓW

Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów 22 czerwca o godzinie 11.

Msza święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się 21 czerwca o godzinie 10.

• Oświadczenie o miejscu zamieszkania matki

• Oświadczenie o miejscu zamieszkania ojca

• Zgłoszenie przyjęcia do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej

Dokumenty dla uczniów nie należących do obwodu szkoły, można pobrać za pomocą linków:

• Kryteria

• Wniosek

• OŚWIADCZENIE RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECKA, KTÓREGO RODZEŃSTWO BĘDZIE KONTYNUOWAŁO EDUKACJĘ W DANEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

• OŚWIADCZENIE O ZAMELDOWANIU

Autobus szkolny dowozi uczniów tylko na pierwszą lekcję. Odwóz o 13.40, 14.40 i 15.35.

HURA!!!! Mamy rekord!!!
    Nasza fantastyczna ekipa wolontariuszy zebrała na WOŚP w tym roku -
    33 941,96 zł!!!!
    Czas na podsumowanie:
    najmłodszy wolontariusz ma 5 lat
    najwięcej do puszki zebrała Asia Kapel
    zbierało 67 wolontariuszy
    na licytacji w szkole zebraliśmy 2154,91zł
    Było fantastycznie, bo byliśmy wszyscy razem!
    Dziękujemy wolontariuszom za kwestę, harcerzom, że byliście jak zwykle z nami i fantastycznym rodzicom za zaangażowanie, dary na licytacje i wsparcie- zawsze możemy na Was liczyć.
    opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu "Pomagamy"

Podział godzin na rok szkolny 2017/2018 - drugie półrocze

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018 (do pobrania plik pdf)

Kalendarz pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018 (do pobrania plik pdf)

Informujemy, że szkoła zapewnia wszystkim uczniom podręczniki za wyjątkiem podręczników do religii, które należy zakupić indywidualnie.
    Wykaz podręczników znajduje się poniżej w pliku pdf.

Wykaz podręczników do religii (do pobrania)

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, prosimy wszystkich rodziców o korzystanie z parkingu pod zamkiem i nie wjeżdżanie na teren szkoły. Będziemy wdzięczni za respektowanie znaku umieszczonego przy wjeździe.

PODZIĘKOWANIA

WSZYSTKIM DZIECIOM, MŁODZIEŻY, A TAKŻE RODZICOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OGROMNE WSPARCIE WE WSZYSTKICH AKCJACH CHARYTATYWNYCH PRZEPROWADZONYCH W NASZEJ SZKOLE
    I POZA NIą.

DZIĘKUJEMY!!!
    M.Kruczek
    A. Bełzowska A. Kamińska

Wolontariusze z Korzkwi konstytuują swoją działalność

Od kilku lat młodzi ludzie o wielkich sercach zarażali innych swoją energią i angażowali się w pomaganie wszystkim potrzebującym. Od 14 stycznia 2014 roku mogą to robić systemowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami: za aprobatą Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Korzkwi powstał

KLUB WOLONTARIATU POMAGAMY.

Mogą się do niego zapisać za zgodą rodziców chętni uczniowie z klasy 6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. O szczegółach poinformujemy na najbliższych zebraniach klasowych. Wszystkie dokumenty dostępne będą w gabinecie psychologa od dnia 29 stycznia. Pomagamy!

Anna Sawczuk
    Anna Bełzowska