AKTUALNOŚCI

W dniu 28.08.2018r. Wójt Gminy Zielonki podpisał porozumienie w sprawie bezpłatnych przejazdów pojazdami Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych w szkołach zlokalizowanych na terenie tych gmin. Wymienieni uczniowie na podstawie ważnej legitymacji będą mogli bez konieczności kupowania biletu dojechać m.in. do swojej szkoły zlokalizowanej w gminie, jak i poruszać się tramwajem czy autobusem po Krakowie i aglomeracji.
Link do artykułu na stronie internetowej gminy Zielonki:
Artykuł

Autobus szkolny dowozi uczniów na pierwszą lekcję. Odwóz po szóstej, siódemj i ósmej lekcji

Lista podręczników oraz ćwiczeń na rok szkolny 2018/2019
do pobrania w plikach doc:

Wykaz podręczników 2018/2019 (do pobrania)

Wykaz ćwiczeń 2018/2019 (do pobrania)

Informujemy, że szkoła zapewnia wszystkim uczniom podręczniki za wyjątkiem religii, które należy zakupić indywidualnie.

W klasach 1 - 6 SP, będą używane tylko ćwiczenia, bez podręczników

kl. I. „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa”,
kl. II. „Kochamy Pana Jezusa”,
kl. IV. „Słuchamy Pana Boga”,
kl. V. „Wierzymy w Pana Boga”, kl.
VI. „W Kościele umacniamy wiarę”

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, prosimy wszystkich rodziców o korzystanie z parkingu pod zamkiem i nie wjeżdżanie na teren szkoły. Będziemy wdzięczni za respektowanie znaku umieszczonego przy wjeździe.

PODZIĘKOWANIA

WSZYSTKIM DZIECIOM, MŁODZIEŻY, A TAKŻE RODZICOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OGROMNE WSPARCIE WE WSZYSTKICH AKCJACH CHARYTATYWNYCH PRZEPROWADZONYCH W NASZEJ SZKOLE
I POZA NIą.

DZIĘKUJEMY!!!
M.Kruczek
A. Bełzowska A. Kamińska

Wolontariusze z Korzkwi konstytuują swoją działalność

Od kilku lat młodzi ludzie o wielkich sercach zarażali innych swoją energią i angażowali się w pomaganie wszystkim potrzebującym. Od 14 stycznia 2014 roku mogą to robić systemowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami: za aprobatą Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Korzkwi powstał

KLUB WOLONTARIATU POMAGAMY.

Mogą się do niego zapisać za zgodą rodziców chętni uczniowie z klasy 6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. O szczegółach poinformujemy na najbliższych zebraniach klasowych. Wszystkie dokumenty dostępne będą w gabinecie psychologa od dnia 29 stycznia. Pomagamy!

Anna Sawczuk
Anna Bełzowska