AKTUALNOŚCI

Autobus szkolny dowozi uczniów tylko na pierwszą lekcję. Odwóz o 13.40, 14.40 i 15.35.

Zapraszamy Rodziców na indywidualne spotkania z nauczycielami w dniu 24 października 2017 r. w godzinach od 17 do 19.

Podział godzin na rok szkolny 2017/2018.

Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018 (do pobrania plik pdf)

Kalendarz pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018 (do pobrania plik pdf)

Informujemy, że szkoła zapewnia wszystkim uczniom podręczniki za wyjątkiem podręczników do religii, które należy zakupić indywidualnie.
Wykaz podręczników znajduje się poniżej w pliku pdf.

Wykaz podręczników do religii (do pobrania)

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, prosimy wszystkich rodziców o korzystanie z parkingu pod zamkiem i nie wjeżdżanie na teren szkoły. Będziemy wdzięczni za respektowanie znaku umieszczonego przy wjeździe.

PODZIĘKOWANIA

WSZYSTKIM DZIECIOM, MŁODZIEŻY, A TAKŻE RODZICOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OGROMNE WSPARCIE WE WSZYSTKICH AKCJACH CHARYTATYWNYCH PRZEPROWADZONYCH W NASZEJ SZKOLE
I POZA NIą.

DZIĘKUJEMY!!!
M.Kruczek
A. Bełzowska A. Kamińska

Wolontariusze z Korzkwi konstytuują swoją działalność

Od kilku lat młodzi ludzie o wielkich sercach zarażali innych swoją energią i angażowali się w pomaganie wszystkim potrzebującym. Od 14 stycznia 2014 roku mogą to robić systemowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami: za aprobatą Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół w Korzkwi powstał

KLUB WOLONTARIATU POMAGAMY.

Mogą się do niego zapisać za zgodą rodziców chętni uczniowie z klasy 6 szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści. O szczegółach poinformujemy na najbliższych zebraniach klasowych. Wszystkie dokumenty dostępne będą w gabinecie psychologa od dnia 29 stycznia. Pomagamy!

Anna Sawczuk
Anna Bełzowska