Zespół Szkół w Korzkwi - osiągnięcia uczniów



W roku szkolnym 2015/2016



Osiągnięcia uczniów są zamieszczone w pliku pdf.

  •     RAPORT (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ)


    W roku szkolnym 2014/2015



    Osiągnięcia uczniów są zamieszczone w pliku doc.

  •     RAPORT (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ)


    Sportowe osiągnięcia uczniów są zamieszczone w pliku doc.

  •     RAPORT - SPORT (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ)


    W roku szkolnym 2013/2014



    Osiągnięcia uczniów są zamieszczone w pliku doc.

  •     RAPORT (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ)


    W roku szkolnym 2012/2013


    oddział przedszkolny i nauczanie zintegrowane

    a) konkursy szkolne:

    ''Piękno i groza gór'' - konkurs plastyczny

    Paulina Bień, Wiktoria Krok (kl. II) - I miejsce
    Klaudia Małucha (kl. III) - II miejsce
    Tymoteusz Kufta, Maciej Suder (oddz. przedszk.) - III miejsce
    Wojciech Krzywda (kl. III) - wyróżnienie

    ''Ja i moje góry'' - konkurs literacki

    Maja Dobosz (kl. III) - I miejsce
    Anna Kolarska (kl. III) - II miejsce
    Bartosz Cyzio (kl. III) - wyróżnienie

    ''Dzień Zwierzaka'' - quiz wiedzy o zwierzętach

    klasa III - I miejsce
    klasa II - II miejsce
    klasa I - III miejsce

    ''Wiersze Juliana Tuwima'' - konkurs recytatorski

    Dominika Woźniczka (kl. I) - I miejsce
    Karolina Gajda (oddz. przedszk.) - II miejsce
    Jakub Rosa (kl. I) - III miejsce
    Oliwia Wyrwa (kl. III) - I miejsce
    Mateusz Liziniewicz (kl. II) - II miejsce
    Anna Kolarska (kl. III) - III miejsce

    Konkurs Pięknego Czytania

    Maciej Winnicki (kl. I) - I miejsce
    Oskar Janus (kl. I) - II miejsce
    Michał Mydło (kl. I) - III miejsce
    Miłosz Seweryn (kl. II) - I miejsce
    Joanna Kapel (kl. II) - II miejsce
    Dominik Warchoł (kl. II) - III miejsce
    Szymon Wilk (kl. III) - I miejsce
    Jakub Sobociński (kl. III) - II miejsce
    Anna Kolarska (kl. III) - III miejsce

    Szkolny Konkurs Logopedyczny

    Oliwia Wyrwa (kl. III) - I miejsce
    Kacper Krzaczyński (kl. III) - II miejsce
    Magdalena Koziara (kl. III) - III miejsce
    Natalia Goraj, Klaudia Małucha (kl. III) - wyróżnienie

    Konkurs Pieni Patriotycznej

    Patrycja Macała-Wrześniowska, Mikołaj Rajca (kl. II) - I miejsce
    Kacper Sadowski, Miłosz Seweryn (kl. II) - II miejsce
    Sabina Krztoń, Weronika Żwirecka (kl. II) - III miejsce

    ''Co może się wykluć z wielkanocnego jaja?'' - konkurs plastyczny

    Mateusz Liziniewicz, Zuzanna Tomczyk (kl. II) - I miejsce
    Sarah Marriott-Rybka, Mikołaj Rajca (kl. II) - II miejsce
    Joanna Kapel (kl. II), Jakub Synowski (oddz. przedszk.) - III miejsce
    Andrzej Macała-Wrześniowski (kl. I), Patrycja Macała-Wrześniowska (kl. II), Karol Rosa
    (oddz. przedszk.), Dominika Woźniczka (kl. I) - wyróżnienie

    b) konkursy gminne:

    Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą okładkę książki

    Sabina Krztoń (kl. II) - I miejsce
    Mateusz Liziniewicz (kl. II) - II miejsce
    Andrzej Macała-Wrześniowski (kl. I), Patrycja Macała-Wrześniowska (kl. II) - wyróżnienie

    Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki

    Aleksandra Rosa (kl. III) - wyróżnienie

    Gminny konkurs informatyczno - plastyczny ''Znaczek pocztowy''

    Magdalena Koziara (kl. III) - III miejsce
    Jakub Sobociński, Oliwia Wyrwa (kl. III) - wyróżnienie

    ''Ozdoba bożonarodzeniowa'' - gminny konkurs plastyczny

    Antonina Wypych (kl. I) - II miejsce
    Pola Mierzwa, Emilia Windys (kl. I) - wyróżnienie

    Gminny Przegląd Pucheroków

    Kacper Barański, Wojciech Krzywda, Kamil Lelek, Magdalena Koziara, Jakub Sobociński, Kacper Windys (kl. III)

    Gminny Konkurs Recytatorski

    Mateusz Liziniewicz (kl. II) - II miejsce

    ''Mały Ortografek'' - gminny konkurs ortograficzny

    Maciej Winnicki (kl. I) - I miejsce
    Mateusz Liziniewicz (kl. II) - II miejsce
    Wojciech Krzyżek (kl. I) - III miejsce

    c) konkursy powiatowe:

    Powiatowy Konkurs Recytatorski

    Mateusz Liziniewicz (kl. II) - wyróżnienie

    ''Krakusek''

    Wojciech Krzywda (kl. III) - udział

    d) konkursy ogólnopolskie:

    ''Świetlik'' - Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

    Joanna Kapel, Aleksandra Kwaśny (kl. II) - II miejsce
    Mateusz Liziniewicz, Kacper Sadowski (kl. II), Maciej Winnicki (kl. I) - III miejsce

    e) konkursy międzynarodowe:

    Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

    Wojciech Krzywda (kl. III) - wyróżnienie

    szkoła podstawowa klasy IV - VI

    a) konkursy szkolne:

    Klaudia Kuciel, Natalia Marriott-Rybka (kl. VI b) - laureatki Konkursu Pieśni Patriotycznej

    Zuzanna Błocka (kl. VI a) - Szkolny Mistrz Ortografii (szkoła podstawowa)

    Natalia Juszczyk (kl. VI b) - mistrzyni turnieju Scrabble'owego; Zofia Wilk (kl. VI a) - wicemistrzyni turnieju Scrabble'owego (biblioteka w Przybysławicach)

    Karolina Zelek (kl. IV) - najbardziej oryginalne przebranie na Dniu Tolerancji

    Zofia Wilk, Izabela Liziniewicz (kl. VI a) - I miejsce w Szkolnym Konkursie Mitologicznym; Marta Kwasek, Paulina Wierzbicka (kl. V) - II miejsce w Szkolnym Konkursie Mitologicznym; Justyna Cyzio (kl. VI b), Emilia Podleśny (kl. VI a) - III miejsce w Szkolnym Konkursie Mitologicznym

    Anna Talanda i Miłosz Dobosz (kl. VI b) - Najsympatyczniejsza Para SP

    b) konkursy gminne:

    Zuzanna Błocka (kl. VI a) - I miejsce w gminnym konkursie ortograficznym
    Maja Sadowska (kl. VI a) - II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim
    Agnieszka Tomczyk (kl. VI a) - II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych; Szymon Marriott-Rybka (kl. IV) - III miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych
    III miejsce drużyny w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    Gminny Turniej Koszykówki - II miejsce drużyna dziewcząt, III miejsce drużyna chłopców
    Gminny Turniej Unihokeja - II miejsce drużyna dziewcząt

    c) konkursy powiatowe:

    Zuzanna Błocka (kl. VI a) - laureatka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego, laureatka Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego
    Miłosz Dobosz (kl. VI b) - laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego, laureat Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego
    Emilia Podleśny (kl. VI a) - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym

    d) konkursy ogólnopolskie:

    Maja Sadowska, Zofia Wilk (kl. VI a) - wyróżnienie (3 miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ''Świetlik''

    e) konkursy międzynarodowe:

    Miłosz Dobosz (kl. VI b) - laureat Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny", mistrz świata juniorów w KUSHU (wschodnich sztuk walki)

    Julia Regulska (kl. IV) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

    f) konkursy inne:

    Maja Sadowska (kl. VI a) - wyróżnienie w konkursie recytatorskim ''Siódme Niebo''

    uczniowie klasy V - włączyli się w akcję zorganizowaną przez Radio RMF i wykonali ogromne bombki, które zawisły na choince na krakowskim rynku

    gimnazjum

    a) konkursy szkolne:

    Łukasz Kolarski (kl. II a) - Szkolny Mistrz Ortografii (gimnazjum)
    Dawid Mulik (kl. II a) - najbardziej oryginalne przebranie na Dniu Tolerancji
    Klaudia Łudzik i Michał Galos (kl. III b) - Najsympatyczniejsza Para Gim.

    b) konkursy gminne:

    Izabela Krokosz (kl. III a) - I miejsce w gminnym konkursie piosenki angielskiej
    Anna Radecka (kl. II b) - I miejsce w gminnym konkursie piosenki niemieckiej
    Jakub Czyż (kl. II a), Aleksandra Górska (kl. II b) - III w gminnym konkursie piosenki niemieckiej
    Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Zielonki - I miejsce drużyna chłopców, III miejsce drużyna dziewcząt
    Zawody w piłce ręcznej - I miejsce drużyna chłopców, II miejsce drużyna dziewcząt
    Gminny Turniej Siatkówki - I miejsce dziewczęta i chłopcy
    Gminny Turniej Koszykówki - II miejsce dziewczęta i chłopcy
    Gminny Turniej Unihokeja - I miejsce drużyna dziewcząt, II miejsce drużyna chłopców
    Michał Galos - I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych, Katarzyna Kwiecień - III w Gminnych Biegach Przełajowych
    Sztafetowe Biegi Przełajowe - II miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy
    Halowa Piłka Nożna - II miejsce drużyna chłopców

    c) konkursy powiatowe:

    Adam Malec (kl. II a), Tomasz Piórkowski (kl. II b) - etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krakowskiego w Unihokeju Dziewcząt
    II miejsce w finale Powiatowego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców

    d) konkursy ogólnopolskie: Sławek Łudzik (kl. III b) - finalista Konkursu Biblijnego dla gimnazjalistów
    Sebastian Krzaczyński (kl. III b) - etap wojewódzki olimpiady z wiedzy o społeczeństwie
    Łukasz Kolarski (kl. II a) - etap rejonowy olimpiady z języka polskiego i historii

    e) konkursy inne:

    Kajetan Kruczek, Michał Rudowski (kl. I) - reprezentowali szkołę w konkursie organizowanym z inicjatywy studentów Instytutu Fizyki UJ ''Eksperyment łańcuchowy''

    W roku szkolnym 2011/2012


    1) Nauczanie początkowe + świetlica

    a) konkursy szkolne:

    konkurs na kukiełki wykonane z jesiennych owoców i warzyw

    kategoria klas ''0''-I
    I miejsce - Andrzej Macała-Wrześniowski (z ''zerówki'')
    II miejsce - Sandra Dudek i Amelka Włodarz (z ''zerówki'')
    III miejsce - Joanna Kapel (z klasy I)
    wyróżnienie - Aleksandra Kwaśny i Zuzanna Tomczyk (z klasy I)

    kategoria klas II-III
    I miejsce - Jakub Sobociński (z klasy II)
    II miejsce - Wojciech Krzywda (z klasy II)
    III miejsce - Julia Biesiada (z klasy III)
    wyróżnienie - Karol Juszczynka i Nikola Roś (z klasy III)

    konkurs religijny ("Różaniec - ukochana modlitwa Jana Pawła II")

    w kategorii: ''Różaniec - przedmiot służący do modlitwy''
    nagroda dla Pauliny Bień (z klasy I)
    wyróżnienia: Miłosz Seweryn, Filip Jałocha, Mateusz Kaleta z Rodzicami (uczniowie klasy I)
    w kategorii: ''Ilustracja jednej z tajemnic różańcowych''
    I miejsce - Kasia Knapik (z klasy I)

    konkurs religijny ("Jan Paweł II - tak go pamiętam")

    w kategorii: ''Portret Jana Pawła II''
    nagroda dla Patrycji Macały-Wrześniowskiej z Mamą (klasa I)
    wyróżnienie: Dominik Warchoł (z klasy I)

    świąteczny konkurs recytatorski

    kategoria klas ''0''-I
    I miejsce - Joanna Kapel (z klasy I)
    II miejsce - Karolina Gajda (z ''zerówki'')
    III miejsce - Dominika Woźniczka (z ''zerówki'')
    wyróżnienie - Zuzanna Tomczyk (z klasy I)

    kategoria klas II-III
    I miejsce - Oliwia Wyrwa (z klasy II)
    II miejsce - Magdalena Koziara (z klasy II)
    III miejsce - Maja Dobosz (z klasy II)
    wyróżnienie - Karolina Synowska (z klasy III)

    konkurs pięknego czytania (zorganizowany przez bibliotekę szkolną)

    klasa I

    I miejsce - Joanna Kapel
    II miejsce - Katarzyna Knapik i Justyna Piskorz

    klasa II

    I miejsce - Szymon Wilk
    II miejsce - Anna Kolarska i Jakub Sobociński

    klasa III

    I miejsce - Adam Kawa
    II miejsce - Julia Regulska
    III miejsce - Kamila Krzywda

    konkurs plastyczny ''Ukwiecony maj''

    klasa I

    I miejsce - Justyna Ostrowska
    II miejsce - Patrycja Macała-Wrześniowska
    III miejsce - Justyna Piskorz
    wyróżnienie - Kacper Sadowski

    klasa II

    I miejsce - Kacper Mosurek
    II miejsce - Bartek Cyzio
    III miejsce - Anna Kolarska
    wyróżnienie - Klaudia Małucha

    klasa III

    I miejsce - Kamila Krzywda
    II miejsce - Julia Biesiada
    III miejsce - Karolina Synowska
    wyróżnienie - Adrian Regulski

    b) konkursy gminne:

    konkurs recytatorski

    I miejsce - Wojciech Krzywda (kl. II)
    II miejsce - Magdalena Koziara (kl. II)
    III miejsce - Anna Kolarska (kl. II)

    konkurs plastyczny ''Świąteczne anioły''

    III miejsce - Kacper Krzaczyński (kl. II)

    konkurs plastyczny ''Zwierzęta naszymi przyjaciółmi''

    II miejsce - Wojciech Krzywda (kl. II)
    III miejsce - Kacper Krzaczyński (kl. II)
    wyróżnienie - Aleksandra Rosa (kl. II)

    wielkanocny konkurs plastyczny

    kategoria ''Kartka''

    wyróżnienie - Patrycja Macała-Wrześniowska (kl. I) i Jakub Sobociński (kl. II)

    kategoria ''Pisanka''

    III miejsce - Cezary Knapik (kl. III)

    konkurs sportowy ''Baw się razem z nami''

    reprezentacja klas I-III zajęła II miejsce

    konkurs ortograficzny ''Mały Ortografek''

    Katarzyna Knapik (kl. I) - III miejsce
    Oliwia Wyrwa (kl. II) - III miejsce
    Gabriela Kufta (kl. III) - II miejsce

    międzyświetlicowy konkurs plastyczny ''Krajobraz zimowy''

    wyróżnienie - Julia Regulska (kl. III)

    międzyświetlicowy konkurs plastyczny ''Podróż moich marzeń''

    III miejsce - Antonina Wypych (oddział przedszkolny)

    c) pozostałe:

    konkurs matematyczny ''Kangurek''

    klasa II

    Wojciech Krzywda - 63,7p
    Bartek Cyzio - 46,3p
    Maja Dobosz - 46p

    klasa III

    Szymon Marriott-Rybka - 63,75p

    konkurs wiedzy o Krakowie ''Krakusek''

    Adrian Regulski (kl. III) - udział w finale

    Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ''Świetlik''

    wysoki wynik - Aleksandra Kwaśny (kl. I)
    wyróżnienie: Joanna Kapel (kl. I), Kacper Sadowski (kl. I), Magdalena Koziara (kl. II)

    Wyróżnienie specjalne w konkursie ''Żaczek krakowski'' - dla klasy II

    Wyróżnienie w konkursie ''Rajcuś krakowski'': Patrycja Macała-Wrześniowska, Wiktoria Krok, Weronika Żwirecka, Agnieszka Drońska, Aleksandra Kwaśny (uczennice klasy I)

    Nagrody w konkursie ''Zużyte baterie''

    z klasy I: Paulina Bień, Mateusz Czyż, Filip Jałocha, Mateusz Kaleta, Katarzyna Knapik, Aleksandra Kwaśny, Patrycja Macała-Wrześniowska, Justyna Marek, Sarah Marriott-Rybka, Justyna Ostrowska, Justyna Piskorz, Mikołaj Rajca, Patryk Regulski, Kacper Sadowski, Miłosz Seweryn, Weronika Żwirecka

    z klasy II: Wojciech Krzywda

    ''Trzecioteścik'' - klasa III

    język polski - 17,8p
    matematyka - 18,2p

    2) Klasy IV - VI szkoły podstawowej

    Miłosz Dobosz (kl. Vb) - otrzymał drugą nagrodę za bardzo dobry wynik Międzynarodowego Konkursu Matematycznego ''KANGUR''

    Zuzanna Błocka (kl. Va) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ''KANGUR''

    Maja Sadowska (kl. Va) - II miejsce w gminnym konkursie recytatorskim i wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim

    Sophie Hering (kl. Va) i Eliza Rajca (kl. Vb) - wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym ''Zwierzęta naszymi przyjaciółmi''

    Marta Gajewska (kl. Vb) - I miejsce w szkolnym konkursie na budowę szopki z klocków LEGO Natalia Marriott-Rybka i Natalia Juszczyk (kl. Vb) - bardzo dobry wynik w konkursie przyrodniczym ''Świetlik''

    Kamila Czyż (kl. Vb) - I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym

    Emilia Podleśny (kl. Va) - III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu oraz udział w zawodach wojewódzkich

    Gminne zawody sportowe:

    koszykówka - III miejsce dziewczęta
    unihokej - II miejsce chłopcy i II miejsce dziewczęta

    3) Gimnazjum

    Józef Jaroszyński (kl. IIIb) - finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

    Izabela Krokosz (kl. IIa) - I miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Niemieckiej oraz brązowa półnutka na XXI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Majowa Nutka"

    Aleksandra Górska i Anna Radecka (z kl. Ib) - II miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Niemieckiej

    Adam Malec (kl. Ia) - III miejsce w gminnym konkursie plastycznym ''Jesienne impresje''

    Dawid Mulik (kl. Ia) - I miejsce na regatach z okazji Dnia Dziecka (K-1), II miejsce na regatach z okazji Dnia Dziecka (K-2), I miejsce na regatach otwarcia sezonu (K-1), I miejsce na regatach o Złoty Dzwon Zygmunta (K-1), I miejsce na regatach o Złoty Dzwon Zygmunta (K-2), II miejsce na Międzynarodowych Zawodach w Spływie po Dunajcu, I miejsce na Mistrzostwach Małopolski (K-1), VI miejsce na Mistrzostwach Polski - Bydgoszcz 2011 (K-1), wyróżnienie Polskiego Komitetu Olimpijskiego

    Michał Galos (kl. IIb) - I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych, IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Biegach Przełajowych oraz udział w zawodach wojewódzkich

    Powiatowe Zawody Sportowe - I miejsce Finał Powiatowy w Unihokeju Dziewcząt oraz II miejsce Finał Powiatowy Koszykówki Dziewcząt w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej

    V miejsce w Finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Unihokeju Dziewcząt

    Gminne zawody sportowe:

    unihokej - I miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy
    siatkówka - I miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy
    Turniej siatkówki o Puchar Wójta - I miejsce chłopcy i III miejsce dziewczęta
    piłka ręczna - II miejsce chłopcy i III miejsce dziewczęta
    koszykówka - I miejsce dziewczęta i II miejsce chłopcy

    W roku szkolnym 2010/2011


    ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY:
    a) konkursy szkolne
    konkurs na lampion adwentowy
    I miejsce - Sabina Krztoń
    III miejsce - Emilia Windys
    wyróżnienie - Filip Jałocha i Patrycja Macała-Wrześniowska

    konkurs różańcowy - Katarzyna Knapik, Wiktoria Krok, Sabina Krztoń, Justyna Piskorz, Zuzanna Tomczyk, Emilia Windys, Amelia Włodarz

    konkurs plastyczny ''Kolorowa jesień''
    I miejsce - Joanna Kapel
    II miejsce - Patrycja Macała-Wrześniowska
    III miejsce - Miłosz Seweryn
    wyróżnienie - Justyna Marek

    I miejsce w konkursie na ozdobę choinkową organizowanym przez Samorząd Szkolny.

    konkurs recytatorski ''Wiersze J. Brzechwy''
    II miejsce - Jakub Rosa
    III miejsce - Sarah Marriott-Rybka
    wyróżnienie - Joanna Kapel

    konkurs plastyczny ''Dzieci świata''
    III miejsce - Zuzanna Tomczyk i Amelia Włodarz

    b) konkursy gminne
    konkurs plastyczny ''Choinka marzeń''
    wyróżnienie - Emilia Windys
    konkurs plastyczny ''Bożonarodzeniowa kartka''
    III miejsce - Mikołaj Rajca

    konkurs plastyczny ''Wielkanocna kartka''
    wyróżnienie - Michał Mydło i Mikołaj Rajca

    konkurs plastyczny ''Najpiękniejsza palma wielkanocna''
    I miejsce - Sarah Marriott-Rybka
    II miejsce - Michał Mydło
    c) inne konkursy
    konkurs recytatorski w Krakowie
    wyróżnienie - Joanna Kapel

    Udział w IV Przeglądzie Zespołów Przedszkolnych ''Tańczę i Śpiewam w Krakowie''.
    Udział w III edycji ''Wielkiego Balu Księżniczek''.

    KLASA I:
    a) konkursy szkolne
    konkurs plastyczny ''Kolorowa jesień''

    I miejsce - Jakub Sobociński
    II miejsce - Donata Grudnik
    III miejsce - Wojciech Krzywda
    wyróżnienie - Anna Kolarska

    konkurs recytatorski ''Jesień w poezji dziecięcej''
    I miejsce - Maja Dobosz
    II miejsce - Donata Grudnik
    III miejsce - Kacper Windys

    konkurs na lampion adwentowy
    II miejsce - Kacper Windys
    III miejsce - Aleksandra Rosa

    konkurs plastyczny ''Pocztówka z Turcji''
    II miejsce - Anna Kolarska
    III miejsce - Wojciech Krzywda

    konkurs recytatorski ''Wiersze J. Brzechwy''
    I miejsce - Wojciech Krzywda
    wyróżnienie - Maja Dobosz

    konkurs plastyczny ''Dzieci świata''
    I miejsce - Wojciech Krzywda
    II miejsce - Maja Dobosz

    b) konkursy gminne
    konkurs plastyczny ''Choinka marzeń''
    organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Zielonkach
    III miejsce - Aleksandra Rosa
    wyróżnienie - Anna Kolarska

    konkurs recytatorski organizowany przez CKPiR w Zielonkach
    wyróżnienie - Magdalena Koziara i Wojciech Krzywda

    konkurs czytelniczy ''Książeczka z wierszem J. Tuwima''
    III miejsce - Donata Grudnik
    wyróżnienie - Maja Dobosz

    konkurs plastyczny ''Malarstwo Katarzyny Gawłowej''
    II miejsce - Wojciech Krzywda
    III miejsce - Magdalena Koziara

    konkurs wielkanocny, kategoria ''Pisanka''
    I miejsce - Kacper Windys
    wyróżnienie - Wojciech Krzywda, Aleksandra Rosa, Jakub Sobociński i Oliwia Wyrwa

    Gminny Przegląd Pucheroków - wyróżnienia i dyplomy otrzymali: Bartłomiej Cyzio, Maja Dobosz, Natalia Goraj, Donata Grudnik, Wojciech Krzywda, Kamil Lelek, Kacper Mosurek, Jakub Sobociński, Szymon Wilk, Kacper Windys i Oliwia Wyrwa

    c) inne konkursy
    konkurs plastyczny ''Raz, dwa, trzy...RYSUJ TY!'' organizowany przez Filharmonię Krakowską wyróżnienie - Wojciech Krzywda

    KLASA II:
    a) konkursy szkolne
    konkurs plastyczny ''Kolorowa jesień''
    I miejsce - Karolina Synowska
    II miejsce - Julia Biesiada
    III miejsce - Paweł Kaczmarczyk
    wyróżnienie - Gabriela Kufta

    konkurs różańcowy
    wyróżnienie - Karol Juszczynka

    konkurs plastyczny ''Pocztówka z Turcji''
    I miejsce - Cezary Knapik

    konkurs recytatorski ''Wiersze J. Brzechwy''
    III miejsce - Gabriela Kufta
    wyróżnienie - Szymon Marriott-Rybka i Karolina Zelek

    b) konkursy gminne
    konkurs recytatorski ''Jesień w poezji''
    wyróżnienie - Karolina Synowska

    konkurs na ''Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową''
    I miejsce w kat. klas II - Karolina Synowska
    konkurs czytelniczy na najładniejszą ''Książeczkę z wierszem J. Tuwima''
    wyróżnienie - Adrian Regulski

    konkurs recytatorski - kategoria ''Misia Puchatka''
    II miejsce - Mariola Kremer
    III miejsce - Gabriela Kufta

    Gminny Przegląd Pucheroków - Cezary Knapik, Konrad Kulka, Szymon Marriott-Rybka

    Przegląd Teatrów Gminnych - klasa zajęła II miejsce.

    c) inne konkursy
    Udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ''Kangurek''. Najlepszy wynik w klasie - Szymon Marriott-Rybka (42 punkty).

    KLASA III:
    a) konkursy szkolne
    konkurs plastyczny ''Dzieci świata''
    I miejsce - Oliwia Maślej
    II miejsce - Natalia Kukieła
    III miejsce - Maja Mulik

    konkurs plastyczny ''Kolorowa jesień''
    I miejsce - Jarosław Kremer
    II miejsce - Marta Kwasek
    III miejsce - Oskar Zasępa
    wyróżnienie - Katarzyna Ziółko

    konkurs różańcowy - Marta Kwasek

    konkurs recytatorski ''Wiersze J. Brzechwy''
    I miejsce - Natalia Kukieła
    III miejsce - Izabela Czyż
    b) konkursy gminne
    konkurs recytatorski ''Jesień w poezji''
    I miejsce - Izabela Czyż
    konkurs plastyczny ''Choinka marzeń''
    I miejsce - Justyna Grzyb

    konkurs plastyczny ''Pani Wiosna''
    II miejsce - Oliwia Maślej
    wyróżnienie - Natalia Kukieła

    Gminny Przegląd Pucheroków - udział reprezentacji chłopców

    ŚWIETLICA SZKOLNA:
    Gminny międzyświetlicowy konkurs plastyczny ''Pani Wiosna''
    II miejsce - Oliwia Maślej
    wyróżnienie - Natalia Kukieła

    Świetlicowy konkurs plastyczny ''Dzieci świata''
    kat. ''0'' - I
    I miejsce - Wojciech Krzywda
    II miejsce - Maja Dobosz
    III miejsce - Zuzanna Tomczyk i Amelia Włodarz
    kat. II - III
    I miejsce - Oliwia Maślej
    II miejsce - Natalia Kukieła
    III miejsce - Maja Mulik

    Wzorowy świetliczanin:
    Justyna Marek (oddział przedszkolny)
    Sarah Marriott-Rybka (oddział przedszkolny)
    Mikołaj Rajca (oddział przedszkolny)
    Maja Dobosz (klasa I)
    Magdalena Koziara (klasa I)
    Jakub Sobociński (klasa I)
    Julia Biesiada (klasa II)
    Szymon Marriott-Rybka (klasa II)
    Marta Gajewska (klasa III)
    Kinga Kobylarczyk (klasa III)
    Natalia Kukieła (klasa III)
    Karolina Mitka (klasa III)
    Patrycja Namysło (klasa III)


    KLASY IV-VI
    a) konkursy szkolne
    Eliza Rajca - I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
    Miłosz Dobosz - I miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym
    Justyna Cyzio - III miejsce w Szkolnym Konkursie Matematycznym
    Justyna Cyzio i Miłosz Dobosz zdobyli tytuł ''Najmilszej Pary'' ze Szkoły Podstawowej.
    Justyna Cyzio, Klaudia Kuciel i Natalia Marriott-Rybka - laureatki konkursu plastycznego na palmę wielkanocną

    b) konkursy gminne
    Zofia Wilk - I miejsce w Gminnym Konkursie Literackim 'Matka w oczach dziecka''
    Zuzanna Błocka - III miejsce w Gminnym Konkursie Literackim ''Matka w oczach dziecka''

    c) inne konkursy
    Miłosz Dobosz - wicemistrz Europy wschodnich sztuk walki
    Miłosz Dobosz - laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego ''Kangur''


    Osiągnięcia sportowe

    Zawody szkolne:

    SP. Unihokej

    klasa VI - I miejsce
    klasa V - II miejsce
    klasa IVa, IVb - III miejsce


    Gimanazjum

    Dziewczęta - Siatkówka

    klasa II - I miejsce
    klasa III - II miejsce
    klasa IB - III miejsce


    Chłopcy - Piłka nożna

    klasa II - I miejsce
    klasa IB - II miejsce
    klasa IA - III miejsce


    Zawody gminne :

    Szkoła Podstawowa

    Unihokej
    (Wola Zachariaszowska)
    I miejsce (dz.)
    II miejsce (chł.)

    Koszykówka
    (Bibice)
    II miejsce (dz.)
    II miejsce (chł.)

    Piłka ręczna
    (Zielonki)
    III miejsce (chł.)

    Mikołajkowy Turniej Unihokeja
    (Wola Zachariaszowska)
    II miejsce (chł.)


    Zawody powiatowe :

    Unihokej - I miejsce (dz.)

    Wojewódzkie:

    Małopolskie Igrzyska Młodzieży w Unihokeju dziewcząt

    VI miejsce (dz.)

    Sukcesy uczniów gimnazjum

    Gminny Konkurs Wiedzy o Papieżu - III miejsce Sławomir Łudzik
    Gminny Konkurs Recytatorski-I miejsce Katarzyna Warmus
    Gminny Konkurs Ortograficzny-III miejsce Dawid Suder
    Gminny Konkurs wiedzy o Australii- I miejsce zespół IIA/B
    Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego- Małgorzata Wywiał
    Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Polonistycznego-Małgorzata Błocka, Aleksandra Fior
    finalista Małopolskiego Konkursu Fizyki i Astronomii-Dawid Suder
    finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego-Dawid Suder
    finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego-Agnieszka Bień
    finalista Małopolskiego Konkursu Biblijnego-Agnieszka Bień
    finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego -Józef Jaroszyński
    laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego-Dawid Suder
    Zwycięzca Ogólnopolskiego Międzygimnazjalnego Turnieju Wiedzy Ekonomicznej-Dawid Suder
    5 miejsce w Ogólnopolskim Międzygimnazjalnym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej-Małgorzata Wywiał
    Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie "Dial Net Masters" IV miejsce w Polsce - drużyna Dawid Suder, Joanna Czyż, Katarzyna Warmus, Magdalena Mosur


    Osiągnięcia sportowe

    Gimnazjum

    Unihokej
    (Wola Zachariaszowska)
    II miejsce (dz.)
    III miejsce (chł.)


    Koszykówka
    (Bibice)
    II miejsce (dz.)
    III miejsce (chł.)

    Piłka ręczna
    (Zielonki)
    III miejsce (chł.)



    Udział w Turnieju Piłki Siatkowej w XIV w Krakowie Turniej Siatkówki o puchar Wójta Gminy Zielonki

    I miejsce (dz.)

    II miejsce (chł.)




    W roku szkolnym 2009/2010


    Szkoła Podstawowa

  • Sławomir Łudzik- uczestnik etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Kajetan Kruczek- laureat dwóch konkursów wojewódzkich w zakresie grafiki komputerowej
  • Dwa wyróżnienia w konkursie Krakusek: Zuzanna Błocka, Andrzej Krzywda
  • Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Mały Kangurek- Miłosz Dobosz, wyróżnienie Andrzej Krzywda i Justyna Cyzio
  • Izabela Czyż- II miejsce, Paulina Wierzbicka III miejsce Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • II miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatralnym w kategorii klas 1-3
  • 1 uczeń z matematyki i 2 z j. angielskiego zakwalifikowani do projektu Diament
  • Miłosz Dobosz - I miejsce w Gminnym Konkursie "Czytam ze zrozumieniem", II miejsce w Gminnym Konkursie Warcabowym w kategorii klas 0-3, III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Konrad Rosa - I miejsce w Gminnym Turnieju Warcabowym w kategorii klas 4-6
  • I miejsce w konkursie wiedzy o Jerzym Kukuczce w Istebnej
  • IV miejsce w Finałach Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
  • III miejsce w Gminnym Turnieju unihokeja chłopców
  • II miejsce w Gminnym Turnieju Mini-koszykówki chłopców

    Wyniki sprawdzianu

    Szkoła 26,75 stanin 7
    Gmina 28,42
    Powiat 26,33
    Województwo 25,61
    Polska 24,56


    Gimnazjum


  • Do etapu rejonowego małopolskich konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

    Joanna Litewka - historia
    Anna Muszyńska- chemia
    Agnieszka Bień- historia, j. polski, biblijny
    Dawid Suder - fizyka, informatyka, chemia
    Katarzyna Bień- biblijny
  • Do etapu wojewódzkiego małopolskich konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się:

    Agnieszka Bień- j. polski, historia, biblijny
    Dawid Suder - informatyka, chemia
    Katarzyna Bień- Małopolski Konkurs Biblijny - laureatka


  • Najlepszy wynik części humanistycznej w gminie - 35,4
  • 5 uczniów z j. angielskiego, 3 z matematyki i 2 z przedsiębiorczości zakwalifikowanych do projektu Diament
  • Dawid Suder - I Miejsce w XI Ogólnopolskim Międzygimnazjalnym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej, Małgorzata Wywiał XII miejsce
  • Katarzyna Dąbrowska - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
  • Magdalena Kawałek - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • II miejsce w Gminnych Zawodach Unihokeja Dziewcząt i Chłopców
  • II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt


    Wyniki egzaminu

    Część humanistyczna

    Klasa A 35,0
    Klasa B 35,8
    Szkoła 35,4 stanin 8
    Gmina 33,9
    Powiat 30,9
    Województwo 31,7
    Polska 30,34

    Część matematyczno-przyrodnicza

    Klasa A 26,2
    Klasa B 28,1
    Szkoła 27,2 stanin 7
    Gmina 27,7
    Powiat 24,2
    Województwo 25,1
    Polska 23,9

    Język angielski

    Klasa A 30,7
    Klasa B 30,9
    Szkoła 30,8
    Gmina 33,9
    Powiat 29,0
    Województwo 30,2
    Polska 29,88


    W roku szkolnym 2008/2009


    Osiągnięcia w konkursach wiedzy

    Zakwalifikowanie do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty :

    -język polski - Katarzyna Błocka,
    -fizyka - Joanna Gajda
    -historia - Dawid Suder
    -biologia - Magdalena Żyła, Tomasz Muszyński
    -język angielski - Katarzyna Błocka
    -chemia - Dawid Suder, Katarzyna Błocka
    -informatyka - Wojciech Pawłowski

    Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego w następujących konkursach:

    -język angielski - Katarzna Błocka
    -historia - Dawid Suder
    -biologia - Tomasz Muszyński, Magdalena Żyła

    Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Katarzyna Błocka

    Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Tomasz Muszyński

    Tomasz Muszyński finalista III Ogólnopolskiego Konkursu "Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody w Polsce"

    III miejsce w konkursie wojewódzkim wiedzy o Krakowie "Krakusek" - Kajetan Kruczek
    Małgorzata Błocka - laureatka Powiatowego Konkursu Ortograficznego
    I miejsce w konkursie o Unii Europejskiej podczas Pikniku Europejskiego- Magdalena Kawałek
    II miejsce w konkursie historycznym w ramach Rajdu Niepodległości
    Katarzyna Błocka - I miejsce w Gminnym Konkursie "Najlepszy filolog"
    Joanna Czyż, Agnieszka Bień- III miejsce w Gminnym konkursie na prezentację multimedialną w języku angielskim
    Małgorzata Wywiał - I miejsce, Łukasz Tomczyk II miejsce w Gminnym konkursie "Zabytki starożytności"
    Sylwia Pawłowska- I miejsce w Gminnym konkursie ortograficznym
    Katarzyna Radecka - III miejsce w Gminnym konkursie piosenki angielskiej
    Magdalena Kawałek -II miejsce w Gminnym konkursie recytatorskim
    Dawid Suder, Mateusz Kozyra, Anna Marek - II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym
    Dawid Suder - wyróżnienie w konkursie "Łowcy talentów z matematyki"
    III miejsce dla szkoły w Rajdzie Neandertala

    Osiągnięcia sportowe

    I miejsce w turnieju halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zielonki
    II miejsce w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej dziewcząt
    II miejsce w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej chłopców
    III miejsce w gminnym turnieju koszykówki dziewcząt
    III miejsce w gminnym turnieju koszykówki chłopców
    I miejsce w rajdzie rowerowym po Gminie Zielonki

    Osiągnięcia klas 0-3

    Klasa 0

    Konkursy szkolne

    * Konkurs recytatorski " W górach jest wszystko co kocham" - Karolina Synowska III miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd na - kartkę bożonarodzeniową Paulina Dyrdaś III miejsce
    - pisankę wielkanocną Paweł Mazur, Szymon Marriott - Rybka
    * Konkurs organizowany przez bibliotekę szkolną " Stonoga" Karolina Synowska III miejsce
    * Konkurs " Kompozycja kwiatowa" I miejsce - praca zbiorowa
    * Konkurs " Zwiastuny wiosny" Szymon Marriott- Rybka -I miejsce, Julia Biesiada -II miejsce, Karolina Synowska - III miejsce
    * Udział w konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną i bibliotekę

    Konkursy pozaszkolne

    * Konkurs plastyczny "Mój dziadzio, moja babcia" organizowany przez przedszkole w Zielonkach - Szymon Marriott - Rybka I miejsce

    Klasa I

    Konkursy szkolne

    * Konkurs recytatorski " W górach jest wszystko co kocham" - Paweł Kolarski I miejsce, Paweł Namysło II miejsce., Konrad Piasny - wyróżnienie
    * Konkurs głośnego czytania - Izabela Czyż - II miejsce
    * Konkurs organizowany przez bibliotekę szkolną " Stonoga" Marta Gajewska I miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez bibliotekę szkolną " Bajkowa postać" Oskar Zasępa I miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez świetlicę szkolną " Pani Zima" Marta Gajewska i Weronika Kociarz III miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd na
    - kartkę bożonarodzeniową Marta Gajewska II miejsce
    - pisankę wielkanocną Jarosław Kremer
    * Konkurs " Kompozycja kwiatowa" I miejsce - praca zbiorowa
    * Konkurs plastyczny " Zwiastuny wiosny" - Izabela Czyż I miejsce, Weronika Kociarz II miejsce,
    Jarosław Kremer III miejsce

    Konkursy pozaszkolne

    * Konkurs j. angielskiego " Szekspir, czy Jaś Fasola" Izabela Czyż I miejsce, Jarosław Kremer II miejsce, Paweł Kolarski III miejsce
    * Gminny konkurs na kartkę wielkanocną I miejsce - praca zbiorowa
    * Gminny konkurs recytatorski - Paweł Kolarski I miejsce, Izabela Czyż II miejsce
    * Udział w powiatowym konkursie recytatorskim - Paweł Kolarski
    * Gminny konkurs plastyczny organizowany przez SP. Bibice "Las naszym wspólnym dobrem" - Krzysztof Kuciel II miejsce, Kajetan Kruczek - III miejsce
    I Miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatralnym klas 1-3
    Turniej sportowy "Baw się razem z nami" - II miejsce

    Klasa IIa

    Konkursy szkolne

    * Konkurs recytatorski " W górach jest wszystko co kocham" - Natalia Wójcik - wyróżnienie
    * Konkurs głośnego czytania - Zofia Wilk - I miejsce
    * Konkurs organizowany przez bibliotekę szkolną " Stonoga" - Zofia Wilk II miejsce. Kinga Kwasek III miejsce
    * Konkurs plastyczny " Zwiastuny wiosny" N. Wójcie - I miejsce, Natalia Dulińska - II miejsce, Zuzanna Błocka - III miejsce
    * Konkurs " Kompozycja kwiatowa" II miejsce praca zbiorowa
    * Konkurs " Wiosenna zgaduj - zgadula" II miejsce
    * Konkurs "Znam te bajki" Zofia Wilk I miejsce, Maja Sadowska i Agnieszka Tomczyk II miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez świetlicę szkolną " Pani Jesień" - Paulina Piskorz - III miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd na - pisankę wielkanocną - Natalia Dulińska - II miejsce

    Konkursy pozaszkolne

    * Konkurs j. angielskiego " Szekspir, czy Jaś Fasola" I miejsce - cała klasa
    * Konkurs plastyczny "Anioły świąteczne" etap powiatowy - Natalia Dulińska II miejsce
    * Inscenizacje wierszy J. Brzechwy i J. Tuwima - międzyszkolny w Porąbce P. Piskorz, K. Kolarska, K. Kwasek, Z. Błocka I miejsce Z. Wilk, N. Dulińska, N. Wójcik, M. Sadowska, A. Tomczyk A. Solasa i A. Bolek - II miejsce
    * Gminny konkurs recytatorski o nagrodę Misia Puchatka - Maja Sadowska - III miejsce
    * Gminny przegląd Pucheroków P. Serafin, M. Serafin, B. Zelek - wyróżnienie
    * Gminny konkurs na kartkę wielkanocną N. Dulińska - II miejsce
    * Gminny konkurs cichego czytania ze zrozumieniem A. Bolek, M. Sadowiska - III miejsce
    * Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Jan Paweł II"- Natalia Dulińska

    Klasa IIb

    Konkursy szkolne

    * Konkurs recytatorski " W górach jest wszystko co kocham" Anna Talanda - I miejsce, Andrzej Krzywda- wyróżnienie
    * Konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd na - kartkę bożonarodzeniową - Anna Talanda - I miejsce - pisankę wielkanocną - Anna Talanda - I miejsce Arnold Judka III miejsce - na oryginalną choinkę -I miejsce
    * Konkurs " Kompozycja kwiatowa" - II miejsce
    * Konkurs plastyczny " Zwiastuny wiosny" - Kamila Czyż - I miejsce, Wiktoria Zębata - II miejsce , Natalia Juszczyk III miejsce
    * Konkurs " Wiosenna zgaduj - zgadula" I miejsce
    * Konkurs plastyczny 'Pani wiosna" - Ania Talanda II miejsce
    Konkursy pozaszkolne

    * Gminny konkurs recytatorski o nagrodę Misia Puchatka - Anna Talanda I miejsce
    * Gminny konkurs na kartkę wielkanocną - Klaudia Kuciel i Anna Talanda - wyróżnienie
    * Gminny konkurs cichego czytania ze zrozumieniem - Miłosz Dobosz- I miejsce
    * Konkurs " Młode talenty" - Klaudia Doniec - wyróżnienie
    * Konkurs " Rozśpiewana Wola" do II etapu zakwalifikowała się Klaudia Doniec
    * Gminny Konkurs Piosenki - III miejsce Klaudia Doniec
    * Gminny Turniej Sportowy "Baw się razem z nami" - II miejsce

    Klasa III

    Konkursy szkolne

    * Konkurs recytatorski " W górach jest wszystko co kocham" Angelika Łudzik - II miejsce, Kajetan Kruczek- III miejsce Małgorzata Kwiecień - wyróżnienie
    * Konkurs głośnego czytania - Kajetan Kruczek - II miejsce, Angelika Łudzik - III miejsce
    * Konkurs " Kompozycja kwiatowa" - II miejsce
    * Konkurs plastyczny " Zwiastuny wiosny" - Małgorzata Kwiecień - I miejsce Mariusz Majewski - II miejsce, Maria Calik - III miejsce
    * Konkurs " Wiosenna zgaduj - zgadula" - II miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd na - - pisankę wielkanocną- Karolina Gęgotek i Karolina Fundament- wyróżnienia
    * Klasowy konkurs wiedzy o Krakowie - Kajetan Kruczek I miejsce, Oskar Juszczyk II miejsce, Martyna Wolak III miejsce
    * Konkurs plastyczny organizowany przez świetlicę szkolną " Pani Jesień" - Małgorzata Kwiecień - I miejsce
    * Konkurs plastyczny "Zaczarowana zagroda" - I miejsce Karolina Fundament
    * Konkurs plastyczny " Baśnie Andersena" Angelika Łudzik, Małgorzata Kwiecień - I miejsce Karolina Świstak, Martyna Wolak - II miejsce Kajetan Kruczek , Jakub Krzywda, Klaudia Osika , Maria Calik - III miejsce
    * Konkurs plastyczny "Pani wiosna" III miejsce Natalia Kaczmarczyk

    Konkursy pozaszkolne

    * Gminny Konkurs Recytatorski w kategorii klas III-VI w Zielonkach Kajetan Kruczek II miejsce
    * Gminny konkurs cichego czytania ze zrozumieniem - Martyna Wolak - II miejsce
    * Małopolski Konkurs Wiedzy o Krakowie " Krakusek"- Kajetan Kruczek - III miejsce
    * Gminny konkurs plastyczny 'Kraków- miasto kultury i sztuki" I miejsce Dawid Krzywda
    * Gminny Turniej Sportowy "Baw się razem z nami" II miejsce
    * Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej - III miejsce
    * I Miejsce w Gminnym Przeglądzie Teatralnym klas 1-3