3.png

roboty drogowezmniZgodnie z zawiadomieniem otrzymanym od Wykonawcy Północnej Obwodnicy Krakowa informujemy, iż 16 lipca 2021 r (piątek) o godz. 9.00  w związku z budową obiektu mostowego WD-14a na ul. Długiej w Dziekanowicach zostanie wprowadzony 2 etap czasowej zmiany organizacji ruchu.  W związku z prowadzonymi robotami drogowymi konieczne będzie zamknięcie odcinka ulicy Długiej i wyznaczenie w jej ciągu jezdni tymczasowej oraz ciągu pieszego.  W etapie 2 z wybudowanej jezdni tymczasowej w ciągu ulicy Długiej będą korzystać pojazdy. Należy liczyć się z utrudnieniami oraz zachować szczególną ostrożność. Na bypassie obowiązywac będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Szczegóły dotyczące zmian w organizacji ruchu etapu 2 oraz oznakowanie robót drogowych widoczne są w schemacie  w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zielonki.