panorama2.png

pasowanie1W auli nowej Szkoły Podstawowej w Korzkwi z siedzibą w Przybysławicach odbyło się dziś pasowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystości brali udział uczniowie, rodzice oraz dyrekcja szkoły wraz z kadrą pedagogiczną. Życzenia i gratulacje przekazał także wójt gminy Zielonki Bogusław Król.
- Życzę wam, byście na swojej drodze znaleźli wspaniałych nauczycieli, którzy jak najlepiej przygotują was do dorosłości.

Wójt z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazał także życzenia – Przede wszystkim podniesienia statusu nauczyciela, podniesienia wynagrodzenia oraz tego, by w tych warunkach szkolnych, nowych i nowoczesnych, znaleźli fantastyczny przepis na korzkiewską szkołę, by wychodziło z niej jak najwięcej wspaniałych uczniów.
KB
Relacja fotograficzna

pasowanie2pasowanie3pasowanie4pasowanie5